אז מה הסיפור שלנו ?

למה חקלאות עירונית ?

יותר ויותר אנשים מעוניינים לאמץ לעצמם אורח חיים בריא, ולדעת מה מרכיב את המזון שהם צורכים. לכן, רבים מפנטזים על הרעיון לגדל בעצמם ירקות, רעיון שלרוב שמור לבעלי מקצוע או לבעלי גינות פרטיות. תחום החקלאות העירונית מהווה תנועה עולמית המבשרת שינוי בכל הנוגע לצריכת המזון שלנו - היכולת לגדל מזון בעיר.

למה ירוק בעיר ?

בדיזנגוף סנטר, המקדם את תפישת הקיימות העירונית, החליטו להירתם לנושא, ובתחילת שנת 2015 הושק על גג דיזנגוף סנטר מיזם משותף עם חברתLivinGreen בשם "ירוק בעיר" – חברה ישראלית לחקלאות עירונית, העוסקת ביישום חדשני של חקלאות עירונית (כולל הקמת חוות, גידול ושיווק של תוצרת חקלאית) בשיטות חקלאות מתקדמות במרחב העירוני בארץ ובעולם, תוך שמירה על ערכי הקיימות העירונית, פשטות היישום והנגשת הידע.

המשימה שלנו

הקמת רשת חוות מסחריות לגידול, הפצה ושיווק של תוצרת חקלאית מקטגוריית הפרימיום כיום: תוצרת איכותית, טרייה, בעלת ערכים תזונתיים גבוהים, ללא ריסוס כימי וללא אדמה, ללא פערי תיווך, לאורך כל השנה ובמחירים נמוכים. בנוסף, הקמת מרכזים הדרכתיים להפצת הידע ומכירת מערכות ללקוחות עסקיים ופרטיים, במטרה לאפשר לכל אחד ואחת המתגורר/ת בעיר לגדל תוצרת חקלאית באופן עצמי, פשוט וחסכוני, וליהנות ממזון איכותי ובריא.

על הירקות שלנו

הירק אותו אנו מגדלים נקטף בבוקר, ותוך זמן קצר כבר מונח על הצלחת בבית או במסעדה. אנו מחויבים לשמור על ערכים סביבתיים, ולכן שומרים על רדיוס חלוקה מצומצם בתוך העיר, כלי שינוע ירוקים, ושימוש מינימלי באריזות חד פעמיות.